بوتیک هتل هومان یزد

خدا را شاکریم که پس از سال ها تلاش خانه ای مهیا شده است در دل بافت تاریخی یزد، برآمده از خشت خام و مهر جان تا بتواند میزبان شایسته برای میهمانان گرانقدر از سراسر گیتی باشد.
خانه زرگان متعلق به اولین تاجر طلای یزد بوده، خانه ای اعیانی با متراژی بالغ بر دوهزار متر که با فاصله ای حداقلی نسبت به اماکن تاریخی شهر یزد قرار گرفته است ، خانه ی زرگان که حال هتل هومان نام گرفته به همت گروهی از مجرب ترین مهندسین شهر یزد از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ بازسازی شد و در تاریخ ۹۸/۹/۹ افتتاح گردید.

بوتیک هتل هومان خانه ایست با قدمت بیش از ۱۵۰ سال که اکنون به هتل سنتی تبدیل شده و شما با اقامت در اتاق‌های سنتی با تجهیزاتی مدرن،تجربه ی زندگی پیشینیان را در حال میبرید.
مفهوم مهمان‌نوازی در ایران بسیار متفاوت با سایر نقاط جهان است. پذیرایی از مهمان در ایران باستان جزء اصول مهم اخلاقی به شمار می‌رفته است؛ به گونه‌ای که اگر به ماجراهای سفرها در شاهنامه حکیم ابوالقاسم فردوسی مراجعه کنیم، مشاهده خواهیم کرد که پذیرایی از مهمان دارای آداب و رسوم خاصی است.
مهمان‌نوازی از فضایل اخلاقی ایرانیان است. به جرأت می‌توانیم بگوییم تمام جهانگردانی که به ایران آمده‌اند، این موضوع را اذعان داشته‌اند. خانم مریت هاکس نویسنده کتاب «ایران، افسانه و واقعیت» مهمان‌نوازی ایرانی‌ها را چنین توصیف کرده: «ایرانیان بسیار مهمان‌نواز و مؤدب هستند، وقتی از کنار یک خانواده ایرانی که مشغول صرف نهار بودند می‌گذشتم، با مهمان‌نوازی خاص ایرانیان از من خواستند با آن‌ها هم سفره شوم، ولی من توضیح دادم که باید سریع‌تر به بازدید ادامه دهم. ای کاش مردم دنیای غرب هم می‌توانستند از چنین برخوردی استقبال کنند»

امکانات بوتیک هتل هومان

اینترنت نامحدود

پارکینگ اختصاصی

ترانسفر

رستوران سنتی

کافی شاپ

پذیرش ۲۴ ساعته

خدمات لباس شویی

تلوزیون در لابی

خدمات تور و بلیط

پرسنل چند زبانه

توضیحات مهم بوتیک هتل هومان

ساعت ورود:
ساعت ورود: ۱۴
(نیم شارژ ورود فقط در صورت امکان از ساعت ۸ صبح)

ساعت خروج:
ساعت خروج قبل از ۱۲
(نیم شارژ خروج در صورت امکان تا ساعت ۱۸)

حیوانات خانگی:
ورود حیوانات خانگی به خاطر مسائل بهداشتی مجاز نمی باشد

کودکان:
اقامت کودکان زیر ۵ سال رایگان می باشد
اقامت کودکان بین ۵ تا ۷ سال نیم بها می باشد.

قوانین کنسلی:
تا ۲۵ روز قبل از ورود بدون جریمه
از ۲۵ روز تا ۱۵ روز قبل از ورود ۲۵ درصد شب اول اقامت
از ۱۵ روز تا یک هفته قبل از ورود ۵۰ درصد شب اول اقامت
از یک هفته قبل تا روز ورود ۱۰۰ درصد شب اول اقامت

روش های پرداخت:
پرداخت پول نقد در هتل
دستگاه pos در هتل
ارسال پول به شماره کارت یا شماره حساب
ارسال پول از طریق شماره شبا

شما باید بدانید:
هتل خانه ایست با قدمت بیش از ۱۵۰ سال که اکنون به هتل سنتی مطرح می باشد و شما با اقامت در اتاقهای سنتی با تجهیزاتی مدرن،تجربه ی زندگی پیشینیان را در حال میبرید.

فهرست